Gildovní eventy

Eventy a Akce:

Ahoj, zde se budou zveřejňovat gildovní akce a eventy s jejich podrobnostmi...již se připravuje první akce, takže naše stránky bedlivě sledujte! :)
Běh polonahatých taurenů do Desolace byl plný nervů! Byl to šílený závod, který končil pěkným sprintem tří favoritů! Na začátku závodu se dostal do čela Necro. V patách mu běží Steak, Kroko a další. Běh přes Mulgore se obchází bez ztrát. To nelze říci o The Barrens. Hned na začátku máme první killy! Do čela se dostává Steak a vytváří si náskok. Následují ho již roztroušené skupinky, ale nic není ztraceno! Jsme teprve na začátku The Barrens. Z ničeho nic se Qwel odtrhává a běží na jih...nikdo ho nepronásleduje a tak běží sám svou taktiku. Při vstupu do Stonetalon Mts je na čele závodu stále Steak! Ale v patách se mu drží Kroko, Necro, Pettik...je to šílený závod! Steak ztrácí své vedení při prvním kontaktu s místními creepami...odpadají i ostatní na čele a opozdilí závodníci si dodávají odvahu a vstupují za nimi a závod se nám maličko vyrovnává!

Běh přes Stonetalon Mts. je opravdu šílený a nervydrásající úniky uvádí přihlížející do transu! A je to tady! Prvním kdo vstupuje do Desolace je Nika...má pořádný náskok. Ale bohužel párkrát potká creepy a netuší jak je na tom Qwel...ten se totiž z ničeho nic objevuje na jihu Desolace a má tak do vesnice pořádný náskok oproti Nikoušovi. Jenže Qwel nešťastně umírá a musí čekat 2 minuty na ress. Reportéři v cíli ani nedýchají, není pořád jasné kdo zvítězí! A nakonec se z mlhy vynořuje NIKA! Nika vítězí! Bravo! A za ním běží Qwel, jemuž patří můj obdiv, že se pustil do tak riskantní a jedinečné taktiky! Probíhají gratulace když do vesnice přibíhá další závodník - 3. Optimuus. Sláva vítězům a zůčastněným!

Zde přináším video ze závodu (omluvte kvalitu, plnou kvalitu pak hodim nekam k volnemu stazeni):
RAT RACE!!!!

Velevážení členové naší gildy! S radostí Vám chci oznámit první pokus o oficiální gildovní event!! :o) Dle titulku některým možná dojde co je v plánu...:o)
Tuto sobotu 19.12. v 17.00 bych rád uspořádal závod. Ale nebude to ledajaký závod, to jistě chápete. Bude se jednat o napodobení tzv. Gnome naked race, tedy závod nahatých gnómů, nicméně ve variantě s krásnými Taureny :o) Poběžíme ze startovní vesnice Taurenů do Horďácké vesnice na pobřeží Desolace!!
Kdo se bude chtít zůčastnit, nechť je v sobotu v 17.00 nastoupen s 1 lvl BÍLÝM WARRIOR taurenem. Podmínkou je nick vytvořený z vašeho maina v gildě s předponou "X" (tedy mlj by byl například Xursula). Podrobnosti a pravidla závodu vysvětlím těsně před startem! A nyní lákadlo proč se běhu zúčastnit - vítěz dostane MECHANICKOU VEVERKU :o) (geniální noncombat pet, který je objednán na zakázku přímo pro Vás)
Na závěr závodu se bude konat společné vánoční focení:o)
Přeju mnoho zdaru!